Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
HA-REACT (2015–2018)
HA-REACT (2015–2018)

Bendrieji veiksmai ŽIV ir gretutinių infekcijų prevencijai ir žalos mažinimo paslaugoms skatinti — HA‑REACT

Įgyvendinta: 2015–2018

Tematika: ŽIV ir gretutinių infekcijų prevencija ES

Partneriai: Projektą koordinuoja Suomija, dalyvauja 23 partneriai iš 18 šalių (Čekijos, Danijos, Estijos, Graikijos, Islandijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Portugalijos, Slovėnijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos).

Nepaisant Europos Sąjungos šalių narių pažangos gydymo bei sveikatos apsaugos srityse ir įgyvendinamų mokslo įrodymais grįstų intervencijų, kai kuriuose Europos regionuose vis dar sunku sustabdyti ŽIV ir gretutinių infekcijų (ypač tuberkuliozės ir hepatito) plitimą. HA‑REACT – tai projektas, kuriuo siekiama skatinti taikyti mokslu pagrįstas praktikas. Pagrindinėmis projekto šalimis pasirinktos tos ES narės, kuriose infekcijų plitimas ir prevencijos poreikis yra didžiausias. Tai – Lietuva, Latvija ir Vengrija. Projekto centre – pažeidžiamos asmenų grupės, ypač žmonės, vartojantys psichoaktyviąsias medžiagas švirkščiamuoju būdu.

Projekto veikla suskirstyta į penkias kryptis: testavimas ir sveikatos priežiūros sistema, žalos mažinimo paslaugų plėtra, žalos mažinimo ir sveikatos priežiūros paslaugų tęstinumas įkalinimo įstaigose, sveikatos priežiūros paslaugų integravimas, ilgalaikis ir tvarus finansavimas. Išskirtos ir dar trys horizontalios veiklų kryptys – koordinavimas, sklaida ir vertinimas. Projektas prasidėjo 2015 m. spalį ir truks 36 mėnesius.

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: