Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
„Minesotos“ programa stacionare
„Minesotos“ programa stacionare

„Minesotos“ programa skirta priklausomybei nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių  medžiagų bei azartinių lošimų gydyti. Stacionarinė „Minesota“ trunka keturias savaites, per kurias pacientai mokosi analizuoti savo jausmus, koreguoti mąstymą, stiprinti pozityvų elgesį. Programos metu kuriama tvirta motyvacija gyventi blaiviai, o išmoktus „Dvylikos žingsnių“ principus mokomasi pritaikyti kasdieniame gyvenime.

Skyriuje laikomasi nustatytos dienotvarkės, pagal kurią pacientai kasdien lanko specialistų vedamus grupinius užsiėmimus: psichologų rengiamus psichokorekcinius užsiėmimus, grupinę psichoterapiją ir kitus terapinius užsiėmimus, socialinių darbuotojų skaitomas paskaitas, filmų peržiūras, užsiėmimus apie „Dvylikos žingsnių“ programą.

Artimųjų palaikymas labai svarbus besigydantiems, todėl pacientų šeimos nariai kviečiami individualiai konsultuotis su psichologu.

Mokymasis gyventi su kitais žmonėmis, bendruomeniškumas, pagalbos ir rūpesčio sulaukimas (kai stipriai peršalau, visi man nešė, kas ką turėjo ir galėjo –  arbatą, citriną, imbierą) ir galimybė padėti kitam (kad ir pasidalinti sumuštiniu) padėjo vėl pajusti, kad nesu „aš“ ir „jie“, kad esame „mes“, skirtingi, saviti, bet galintys sugyventi, rūpintis, mokytis vienas iš kito. Labai padėjo individualūs ir bendri užsiėmimai su psichologais, socialiniais darbuotojais, jų atviri, tikri, asmeniškai pasakojimai apie savas priklausomybes ir kelius sveikimo link, kai, rodės, jau nebebuvo vilties, gydytojai ir visi artimieji buvo nusigręžę. (Ramunė, 30 m.)

Dokumentai, kurių reikia, norint gauti paslaugą, nurodyti bendrajame paslaugų apraše „Paslaugos“.

Pasirinkus gydymą, neatskleidžiant asmens tapatybės, paslauga yra mokama. Visų paslaugų kainos nurodytos skyrelyje „Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: