Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Vaikų ir jaunimo reabilitacija
Vaikų ir jaunimo reabilitacija

Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriai veikia Vilniuje ir Kaune esančiuose RPLC filialuose. Čia siekiama padėti vaikams ir jaunimui, žalingai vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas ar turintiems priklausomybės problemų nuo lošimų, lavinti emocinius, socialinius, pažintinius, mokymosi įgūdžius, stiprinti motyvaciją siekti asmeninių tikslų ir gilinti pasitikėjimą savimi. Pagal numatytą dienotvarkę skyriuje su jaunuoliais dirba psichologai ir socialiniai darbuotojai. Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriuose gydymas parenkamas individualiai ir trunka nuo 1 iki 3 mėnesių, tačiau esant poreikiui reabilitacijos kursas pratęsiamas ir ilgiau.

Kai čia atvykau, man atrodė, kad neturiu problemų. Tik po poros savaičių pradėjau matyti, kad neturėjau sukūręs jokių santykių su žmonėmis, buvau praleidęs dvejus metus mokyklos, turėjau sveikatos sutrikimų. Buvimas čia padėjo pasižiūrėti iš šalies, pradėti keisti savo būsenas. Pačiam vienam, savarankiškai su savo bėdomis tvarkytis beveik neįmanoma. Turi būti aplinka, kuri motyvuotų, specialistai, kurie padėtų. Labai reikalingos jų konsultacijos, padeda psichologai. Man čia buvo antri namai. (Dominykas, 18 m.)…(daugiau)

RPLC paslaugos vaikams ir paaugliams teikiamos nemokamai. Siuntimą į Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyrių išrašo RPLC vaikų ir paauglių psichiatras, konsultacijos metu.

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: