Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Pažymų išdavimas
Pažymų išdavimas

Pažyma apie tai, ar asmuo per pastaruosius penkerius metus kreipėsi į RPLC dėl priklausomybės sindromo ir ar gavo jame sveikatos priežiūros paslaugų, išduodama visiems Lietuvos Respublikos piliečiams. Dėl pažymos kreiptis į Respublikinio priklausomybės ligų centro filialų (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių arba Panevėžio) registratūrą. Reikalingi dokumentai ir kitos sąlygos:

  • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
  • leidimui ginklui gauti reikalinga forma 049/a (gaunama poliklinikoje, kurioje registruotas besikreipiantis asmuo)
  • pažymos išdavimo paslauga yra mokama (kainas tikrinkite skyrelyje „Mokamos paslaugos“, atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais)

Užtikrinant duomenų apie sveikatą konfidencialumą, pažyma išduodama Jūsų pageidavimu ir asmeniškai Jums atvykus į RPLC filialo registratūrą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vairuotojų sveikatą tikrina šeimos gydytojas, teikiantis pirminės sveikatos priežiūros paslaugas sveikatos priežiūros įstaigoje, kurioje pacientas yra prisiregistravęs, arba Psichikos sveikatos centro psichiatras. Pažymos iš Respublikinio priklausomybės ligų centro filialų reikia tik esant įtarimui dėl galimos priklausomybės ligos.

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation:

Vilnius

0 / 10

0

Kaunas

0 / 10

0

Klaipėda

1.0 / 10

1

Šiauliai

0 / 10

0

Panevėžys

0 / 10

0