Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Gydymas farmakoterapija buprenorfinu
Gydymas farmakoterapija buprenorfinu

Opioidų priklausomybės gydymas farmakoterapija yra vienas efektyviausių mokslu pagrįstų gydymo metodų. Organizuojant ir teikiant pakaitinio gydymo opioidiniais vaistais paslaugas, siekiama sudaryti galimybę nuo opioidų priklausomiems asmenims sumažinti ir (ar) nutraukti švirkščiamųjų ir gydytojo neskirtų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, sumažinti ligos atkryčio riziką, skatinti rūpintis ir gerinti fizinę sveikatą ir psichikos būklę, socialinę adaptaciją ir integraciją.

Kitaip nei farmakoterapija medikamentu metadonu, gydymas medikamentu buprenorfinu nėra valstybės kompensuojamas. Norėdamas gauti gydymo buprenorfinu paslaugą, pacientas, savo iniciatyva bei leidus gydančiam gydytojui, turi raštu išreiškti pageidavimą gauti brangesnį iš PSDF nekompensuojamą vaistą buprenorfiną ir apmokėti visą jo kainą. Kitos priklausomybės gydymo kompleksinės paslaugos, tokios kaip atvejo vadyba, psichologo konsultacijos pacientui, draustam privalomuoju sveikatos draudimu, išlieka nemokamos.

Buprenorfino turinčių vaistų terapinę dozę nustato gydytojas, o medikamentus pagal gydytojo paskyrimus išduoda farmakoterapijos kabineto slaugytoja.

Dokumentai, kurių reikia, norint gauti paslaugą, nurodyti bendrajame paslaugų apraše „Paslaugos“.

Paslauga RPLC teikiama tik mokamai. Visų paslaugų kainos nurodytos skyrelyje Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: