Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Žemo slenksčio paslaugos
Žemo slenksčio paslaugos

Vilniaus ir Panevėžio filialuose teikiamos žalos mažinimo (žemo slenksčio) paslaugos: švirkštų ir adatų keitimas ir konsultavimas gydymo klausimais.

Panevėžio filiale ši paslauga teikiama filialo patalpose Elektronikos g. 6, o Vilniuje šias paslaugas jau du dešimtmečius įgyvendina mobilioji sveikatos klinika, kasdien aplankanti miesto vietas, kuriose telkiasi žmonės, vartojantys švirkščiamuosius narkotikus, ir sekso paslaugų teikėjai.

Mobilioje klinikoje dirbantys socialiniai darbuotojai pasiekia ir konsultuoja žmones, vartojančius švirkščiamuosius narkotikus, ir nesigydančius sveikatos priežiūros įstaigose, pataria jiems, kaip apsisaugoti nuo ŽIV ir kitų infekcinių ligų, motyvuoja gydytis, keičia švirkštus, adatas, dalina prezervatyvus, teikia informaciją, kur kreiptis slegiant medicininėms, socialinėms ar psichologinėms problemoms. Kiekvieną trečiadienį mobiliojoje klinikoje vykdoma mirčių nuo perdozavimo prevencija ir išduodamas medikamentas naloksonas.

Per savo veiklos metus, mobilioji klinika itin prisidėjo prie ŽIV ir hepatito C prevencijos sostinėje ir šalyje, o į gydymą buvo nukreipta virš 6 000 asmenų.

Visos mobiliosios klinikos paslaugos teikiamos nemokamai, asmens dokumento pateikti nereikia.

Mikrorajonas

Vieta

Laikas

Kirtimai

Dariaus ir Girėno g. 185

(1 autobuso žiedas)

 d. d. 13.00–15.00

Stotis

Prie „Iki“ parduotuvės

d. d. 16.00–17.00

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: