Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juoda
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti
Close
Narkotinės abstinencijos gydymas
Narkotinės abstinencijos gydymas

Ilgai vartojant psichoaktyviąsias medžiagas, žmogaus organizmas prie jų pripranta, todėl, staiga nutraukus vartojimą, gali pasireikšti simptomai, kurių visuma vadinama abstinencijos sindromu. Šie simptomai yra individualūs ir gali pasireikšti labai skirtingai (nuo švelnių iki pavojingų gyvybei), todėl tam tikrais atvejais gydytojas gali rekomenduoti arba pacientas gali pats pasirinkti švelninti abstinencijos sindromo simptomus vartodamas gydytojo paskirtus medikamentus.

Narkotinės abstinencijos gydymas trunka iki 21 dienos. Gydymo eigoje, gydytojas reguliariai skiria ir koreguoja medikamentinį gydymą, o slaugos personalas visą parą stebi pacientų sveikatos būklę.

Visapusį gydymą užtikrina galimybė lankyti specialistų vedamus užsiėmimus. Centro psichologai ir socialiniai darbuotojai organizuoja grupines ir individualias konsultacijas, kurių tikslas – informuoti pacientus apie priklausomybę kaip psichikos ir elgesio sutrikimą, kalbėtis apie gydymo ir reabilitacijos galimybes, motyvuoti sveikti.

Narkotinės abstinencijos gydymas – tai pirmas žingsnis į tolimesnį sveikimą.

Dokumentai, kurių reikia, norint gauti paslaugą, nurodyti bendrajame paslaugų apraše „Paslaugos“.

Pasirinkus gydymą, neatskleidžiant asmens tapatybės, paslauga yra mokama. Visų paslaugų kainos nurodytos skyrelyje „Mokamos paslaugos“.

Informacija atnaujinta 2018-10-09

Įvertinkite RPLC filiale Jums suteiktos paslaugos kokybę balais nuo 1 (l. blogai) iki 10 (l. gerai):
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Panevėžys
Service evaluation: